DUYURULAR

  • HEDEFİMİZ DAİMA KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  • Nisan 2017 itibariyle sac sektöründe imalatımız başlamıştır.

1997 Yılında UĞUR MAKİNA adıyla ve torna tezgahıyla talaşlı imalata başlayan firmamız 2001 yılında Limited Şirket olarak yeni adı UĞURAK MAKİNA TORNA TES. İNŞ. TURZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olmuştur.

Kurulduğumuzdan bu güne kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vererek en iyi hizmeti en kısa zamanda sunmak için gayret göstermekteyiz. Isıtma ve soğutma sektöründe servis ve otobüs araç klimaları, tekne klimaları üreten firmalara yedek parçaları üreten ve bu sektörde yedek parça satışı yapan firmalara üretim yapan ayrıca, Nisan 2017 itibariyle sac imalatı sektörüne başlamış bir ürün portföyüne sahibiz. Sac imalatı sektörüne başladıktan sonra yeni ünvanımız UĞURAK MAKİNA ISITMA SOĞUTMA SAC SAN.TİC. LTD. ŞTİ. olmuştur.Başarı sırrını sıkı disiplin olarak belirleyen firmamız Çiğli A.O.S.B  Bölgesi'nde 3500 m2 kapalı alana, 20 kişilik çalışan kadrosuna, 10 CNC torna tezgahına ,2 Panç, 4 Abkant, 1 Giyotin ve diğer makina parkurlarıyla birlikte kaynak alananına sahiptir.

Hedefimiz aynı disiplinle çalışarak aynı hızla büyümek ve ürün çeşidini, makina ve çalışan sayısını daima arttırmak olacaktır.